Akční nabídka

 • Kompletne vyrobené vo Fínsku !
 • Všetky hydraulické komponenty vyrobené v
 • Patentované zdvíhacie a podávacie zariadenie
 • Patentované prevedenie podávacieho dopravníka
 • Plne hydraulický pohon bez klinových remeňov
 • Dosah hydraulickej ruky 8,5 metrov
 • Uhol otáčania 360° !!
 • Vlek druhej generácie !!
 • Nosnosť 12 ton !!
 • 3 páry klaníc v štandardnej výbave
 • Plne profesionálny vlek najvyššej kvality !!
Reklamní banner

Články

Veľtrh lesníckej techniky SkogsElmia 2015

SkogsElmia 2015 – Novinky v lesníckej technike

V období od 4. do 6. júna 2015 sa v blízkosti mesta Jönköping v lesoch južného Švédska konal jeden z najslávnejších lesníckych veľtrhov. Viac ako 60 000 návštevníkov si mohlo pozrieť skvele pripravenú prezentáciu spoločností, ktoré majú čo dočinenia s lesnícku a drevársku technikou, priemyslom a lesníctvom všeobecne. Veľtrh bol zasadený do krásnych borovicových lesov a usporiadaný ako okružná pešia prehliadka. Všetka česť usporiadateľom, SkogsElmia bola opäť perfektne pripravená.

FARMA, BIGAB A NIAB

Švédsko – estónsky výrobca lesníckej a poľnohospodárskej techniky AS FORS MW mal tento rok na SkogsElmii najväčšiu výstavnú plochu a predstavil tu mnoho prelomových noviniek. V AS FORS MW vyvíja a vyrába lesnícke a poľnohospodárske stroje známe pod značkami FARMA (traktorové vyvážací vleky a hydraulickej ruky), BIGAB (hákové nosiče kontajnerov a nadstavieb) a NIAB (traktorové procesory).

Veletrh lesnické techniky SkogsElmia 2015

Traktorová vyvážačka s pohonom kolies

Najväčšou novinkou je 4WD pohon kolies traktorového vyvážacího vleku FARMA CT 6,3 – 9 (najčastejšie v kombinácii s hydraulickým žeriavom o dosahu 6,3 metra). Tento traktorový vlek je najviac predávaným a rozšíreným vlekom v celej Európe v kategórii lesnícke vyvážacie vleky. Pohon kolies je vykonaný pomocou tzv. trakčných valcov („vložených koliesok“). FARMA CT 6,3 – 9 4WD je najlacnejší a najdostupnejší traktorovú vyvážačkou sa 4WD pohonom kolies na českom a slovenskom trhu. Výrobca sa nechal inšpirovať námety zákazníkov a dílerov a vytvoril pohon kolies jednak pre svoj najpredávanejší vlek T9 a aj pre veľmi populárne vlek T12 (vleky T14 a T16 majú pohon kolies v základnej výbave už od začiatku výroby).

Vyvážečka dřeva s pohonem kol

Vyvážačka dreva s pohonom kolies

Sklopná korba pro vyvážacie vleky

Ďalšiu skvelú novinkou sú sklopné nadstavby pre vleky FARMA T6 a T9. Táto nadstavba sa skladá zo sklápacieho mechanizmu (vrátane hydraulických rozvodov) a robustné oceľové korby. Nadstavbu možno veľmi rýchlo a ľahko umiestniť / odňať z vleku za pomoci hydraulickej ruky. Nadstavbu je možné dodať a namontovať tiež dodatočne.

Traktorová vyvážečka FARMA s korbou

Traktorová vyvážačka FARMA s korbou

JPJ Forest, s.r.o. na Zemi Živitelce 2015

Od 27. augusta do 1. septembra 2015 Vám budeme k dispozícii na 42. ročníku agrosalóne Zem živiteľka na českobudejovickej výstavisku, plocha č. 116. Môžete si u nás prehliadnuť traktorové vyvážačky, hydraulické ruky a príslušenstva značky FARMA a radi zodpovieme všetky otázky a poskytneme informácie ik výrobkom značky BIGAB a NIAB, ktorých je naša spoločnosť JPJ Forest, s.r.o. takisto dealerom pre český a slovenský trh.

Dodávatelia

AS Fors MW AS Fors MW BALTROTORS Ltd Biojack Black Bruin Deitmer Finn-Rotor JPJ Forest Kreisi Metall OÜ Pentin Paja Oy REGON Riuttolehto Oy Tizmar snc