Akční nabídka

 • Kompletne vyrobené vo Fínsku !
 • Všetky hydraulické komponenty vyrobené v
 • Patentované zdvíhacie a podávacie zariadenie
 • Patentované prevedenie podávacieho dopravníka
 • Plne hydraulický pohon bez klinových remeňov
 • Dosah hydraulickej ruky 8,5 metrov
 • Uhol otáčania 360° !!
 • Vlek druhej generácie !!
 • Nosnosť 12 ton !!
 • 3 páry klaníc v štandardnej výbave
 • Plne profesionálny vlek najvyššej kvality !!
Reklamní banner

Články

Novinka – FARMA X-CEL

Predstavujeme Vám novú sériu hydraulických rúk FARMA, ktorá nesie názov X-CEL. Úplne nový rad hydraulických rúk vyvinutý spoločnosťou Farma pre naozaj náročné podmienky, vyrobený z vysokopevnostnej ocele.

Efektívne, presné a bezpečné hydraulické ruky s presadeným výsuvom a krátkym hlavným stĺpom pre ideálne ťažisko. Hydraulické hadice a valce sú dobre chránené a všetky súčasti sú ľahko prístupné na pravidelnú údržbu a servis.

FARMA X-CEL

Cenovo dostupné profesionálne hydraulické ruky!

FARMA X-CEL C8.0

C 8,0 X-CEL

Prvou rukou, ktorá bola uvedená na trh v rade X-CEL, je ruka Farma C8.0, ktorá je zároveň aj najsilnejšou hydraulickou rukou od značky FARMA. Ruka je vybavená výkonným otočným uložením s krútiacim momentom 24 kNm. Vďaka svojej optimalizovanej geometrii pohybu a kompaktnému dizajnu sa FARMA X-CEL 8.0 hodí veľmi dobre na použitie na vyvážacom vleku, a to konkrétne na štrnásťtonovom vleku T14 alebo sedemnásťtonovom vleku T17.


FARMA X-CEL C10.2

hydraulická ruka C 10,2 X-CEL

Druhou rukou, ktorá sa nachádza v rade X-CEL, je ruka Farma C10.2. Ruka je vybavená výkonným otočným uložením s krútiacim momentom 24 kNm a jej dosah je až 10,2 m. Ruka FARMA X-CEL 10.2 sa taktiež veľmi dobre pre použitie na vyvážacom vleku, a to konkrétne na sedemnásťtonovom T17.


FARMA X-CEL C5.0

Ďalšou rukou, ktorá sa nachádza v rade X-CEL, je ruka Farma C5.0. Táto hydraulická ruka je kompaktným, ale napriek tomu výkonným žeriavom v rade stredne veľkých rúk Farma. Ruka má dosah 5 m a je vybavená dlhým výsuvom. Úplne nový systém výsuvu spolu so skrytými hadicami a skvelou pracovnou geometriou výložníka vám zaručí vynikajúcu výkonnosť hyraulickej ruky. Zdvíhací valec je dobre chránený. Táto hydraulická ruka je dodávaná s výkonným otočným uložením s krútiacim momentom 10 kNm.

Hlavné konštrukcie a prvky sú vyrobené z vysokopevnostnej ocele, aby používateľovi poskytovali najlepší pomer pevnosti k hmotnosti, čo umožňuje vyššie užitočné zaťaženie. Ruka je v zloženej polohe kompaktná, teda je využiteľná aj pri práci v stiesnených priestoroch/mestskom prostredí, na menších vyvážacích vlekoch, kompaktných traktoroch a linkách na spracovanie dreva.

Vďaka stredne veľkému 3-bodovému rámu je ruka kompatibilná s množstvom rôznych vyvážacích vlekov. Z radu FARMA je to s vlekmi T7 a T8.

Nová generácia vlekov a ešte niečo navyše!

NOVINKA – FARMA aktualizuje svoj farebný profil

Preč so starým, sem s novým .“

FARMA je na trhu známa ako zelená voľba a celých 30 rokov tá stará známa zelená farba skutočne slúžila dobre, ale bol čas ísť ďalej. A tak v súvislosti s 30. výročím využila firma príležitosť aktualizovať a ozvláštniť ich kvalitné vyvážačky dreva o novú olivovo zelenú štýlovú farebnú schému, ktorú v júni prvýkrát predstavila na Elmia Wood. Počas jesene aj drapáky prejdú zmenou farby a budú dodávané v oranžovej alebo šedej farbe.

Vyvážajte nielen efektívne, ale aj štýlovo!

FARMA prináša nové štýlové farby

Pohony kolies pre všetkých!

V súčasnosti je FARMA jednou z najviac rozšírených značiek na trhu a to nielen vo Švédsku, ale aj v Európe a na celom svete. Premyslené technické riešenia, vysoká kvalita a perfektné jazdné vlastnosti, to sú dôvody, prečo sa FARMA stala jasnou voľbou pre mnoho firiem a majiteľov lesa.
Postupom času sa ponuka rozrastá a teraz ponúkame vleky s nosnosťou 6–17 ton, pre ktoré ponúkame pohon kolies ako voliteľné príslušenstvo. Vieme dodať pohon ako vo variante s tzv. vloženým kolieskom s hydromotormi Parker – „Robsonove valce“, tak aj hydromotorom Black Bruin v náboji kolesa, výber je na Vás.

Pohon pomocou integrovaných hydromotorov v kolesách

Typ pohonu Motory black Bruin v náboji kolesa
Počet poháňaných kolies 2 alebo 4 kola
Rýchlosť 4-7 km/h

Pohon kolies trakčnými valcami

Typ pohonu  Vloženým kolieskom
Počet poháňaných kolies 4 kola
Rýchlosť 2-3 km/h

Ak máte akýkoľvek dopyt, alebo by ste radi od nás dostali cenovú ponuku na niektorý z vlekov novej generácie FARMA, kontaktujte nás prosím prostredníctvom kontaktného formulára nižšie, e-mailu: info@jpjforest.sk alebo na tel.: +420 773 202 321 alebo sa u nás zastavte!

JPJ Forest s.r.o.
Stará Paka – Ústí 78, 507 91, okres Jičín, Královéhradecký kraj, Česká Republika
Predvedenie strojov: Po – Pi, 7:00 – 11:30 a 12:30 – 16:00Dodávatelia

AS Fors MW AS Fors MW BALTROTORS Ltd Biojack Black Bruin Deitmer Finn-Rotor JPJ Forest Kreisi Metall OÜ Pentin Paja Oy REGON Riuttolehto Oy Tizmar snc Unimet AB